
Машинка металева TechnoDrive таксі "Toyota Camry Uklon" (білий)
350 ₴
- В наявності
- Код: 222337nowa
+380 (67) 123-50-00
КиївстарУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крута, ретельно деталізована іграшка у вигляді машини популярної служби таксі. Інерційна, відкриваються передні двері. Розмір машинки - 11 х 4,5 х 3,5 см. Ідеальний подарунок для колекціонерів. Така автомодель сподобається як малюкам, так і дорослим!
Бренд: TechnoDrive
Упаковка: Коробка
Колір: Білий
Вага з упаковкою: 125 г
Габарити в упаковці: 7 x 17.5 x 6.5 см
Габарити без упаковки: 3.5 x 11 x 4.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Метал
Комплектація: Машинка
Бренд: TechnoDrive
Упаковка: Коробка
Колір: Білий
Вага з упаковкою: 125 г
Габарити в упаковці: 7 x 17.5 x 6.5 см
Габарити без упаковки: 3.5 x 11 x 4.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Метал
Комплектація: Машинка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4.5 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 11 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Ширина | 3.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота без паковання (см) | 4.5 |
| Висота в пакованні (см) | 6.5 |
| Довжина без паковання (см) | 3.5 |
| Довжина в пакованні (см) | 7 |
| Ширина без паковання (см) | 11 |
| Ширина в пакованні (см) | 17.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



