Закупiвля товарiв для Укрзалізниці


Укрзалізниця це величезна організація, що діє на всій території держави та навіть за її межами. Вона нараховує велику кількість вантажних та пасажирських потягів, які постійно функціонують, забезпечуючи переміщення людей та вантажів. Така структура постійно стикається з необхідністю проведення певних ремонтних робіт. Згідно чинного законодавства України, кожна державна організація повинна організовувати тендер, якщо в неї виникає необхідність здійснення закупівлі будь-якого виду товарів, послуг або робіт.

Таким чином, це досить непоганий шанс для приватних підприємств, адже державні замовлення це завжди непоганий шанс отримати певний прибуток та підвищити репутацію. А якщо мова йде про таку масштабну організацію як Укрзалізниця, то не варто навіть казати про те, що завжди знайдуться охочі зробити її своїм замовником.

Проведення тендеру є обов’язковою процедурою для державної організації

Але як взяти в ньому участь приватному підприємству?

Якщо Ви вже встигли відвідати сайт Прозорро, де тендери проводяться в онлайн режимі, то Ви могли помітити, що зареєструватися там неможливо. Адже там взагалі немає реєстраційної форми. То що ж робити в такій ситуації? Насправді все дуже просто. Система роботи даної платформи влаштована таким чином, що проходити реєстрацію приватні підприємства повинні на сторонніх ресурсах. Яскравим прикладом може служити цей сайт tender.uub.com.ua, який вже давно служить для забезпечення цієї функції. Пройшовши там через всі етапи реєстрації та вказавши всю необхідну інформацію, кожне приватне підприємство отримує шанс взяти участь у тендері, а значить і можливість отримати дійсно корисних замовників.

Сам тендер проводиться у три основних етапи, кожний з яких допомагає обрати переможця, що і стане виконавцем замовлення

Під час кожного наступного етапи, учасники тендеру повинні покращувати свою пропозицію, від якості якої і буде залежати остаточне обрання переможця. В залежності від тендеру, кількість учасників може бути різною, відповідно і шансі на перемогу можуть значно відрізнятися. Якщо мова йде про такого значного замовника як Укрзалізниця, то тут учасників може бути досить багато, тож треба докласти певних зусиль, щоб обійти конкурентів.

Які види товарів може потребувати Укрзалізниця і які чинники будуть впливати на остаточний вибір виконавця?

Перш за все, коли мова йде про залізницю, йдеться про потреби у кабелях та інших складових ліній електропередач. Вони часто можуть пошкоджуватися внаслідок певних аварій, несприятливих погодних умов, навіть внаслідок прямої діяльності людини. Таким чином виникає необхідність у відновленні пошкодженої лінії, адже зупинення руху поїздів може спричинити велику кількість негативних наслідків. Саме тому на такі проблеми компанія реагує максимально швидко. Тут можна знайти додаткову інформацію про тендери на кабель https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-kabel-v-prozorro.

Якщо говорити про чинники, що головним чином впливатимуть на остаточний вибір виконавця, то тут слід назвати декілька основних.

  1. Кінцева пропозиція, сформована на третьому етапі проведення тендеру. В залежності від її привабливості може бути прийняте рішення на користь певного приватного підприємства.
  2. Репутація підприємства. Скільки років компанія займається підприємницькою діяльністю, для яких організацій вона встигла бути виконавцем і багато інших моментів буде взяте до уваги.
  3. Виробничі можливості компанії. Адже державне замовлення часто може бути завеликим для молодих приватних підприємств.

Що отримує компанія, яку обрано виконавцем? Перш за все, це державне замовлення, яке, скоріш за все, принесе непоганий прибуток. Додатковим бонусом буде можливість вписати в список своїх замовників державну організацію і підвищити свій статус.