
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-949, Машинка окантувальна професійна для бороди
1 224 ₴
612 ₴
- Готово до відправки
- Код: r8g3j13w2
Машинка для стрижки волосся VGR V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- Час заряджання: 1,5 години
- Час використання: 180 хвилин
- Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- Метод очищення: повне миття корпусу
- Метод заряджання: заряджання через USB
- Потужність: 5 Вт
- Рівень водонепроникності: IPX6
- Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- Світлодіодний цифровий дисплей
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Кабель живлення
- Щітка для чищення
- Олія
- Розрахунок
- Насадка + насадка для вух та носа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Товар | Акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-949, Машинка окантовна професійна для бороди |
- Ціна: 612 ₴










