-50%

Блендер Подрібнювач 2 в 1 Стаціонарний Crownberg CB-0999 500 Вт
1 322 ₴
661 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9c3a263n
+380 (67) 123-50-00
КиївстарУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер Подрібнювач 2 в 1 Стаціонарний Crownberg CB-0999 500 Вт
Універсальний стаціонарний блендер (подрібнювач) з насадкою кавомолка, дозволяє змішувати і перемелювати будь-які продукти, у тому числі і кавові зерна. Гострі ножі виконані з високоякісної нержавіючої сталі. Чаша з ручкою та мірною шкалою зроблена з міцного пластику та має об’єм 1500 мл. Має 4 швидкісні режими та імпульсний режим. Імпульсний режим роботи. Потужність 500Вт. Легко миється і чиститься. Заводська упаковка, інструкція.
Переваги:
- Імпульсний режим роботи;
- Захисний блокувальний механізм;
- Мотор із захистом від перегріву;
- Ножи з нержавіючої сталі;
- Насадка для подрібнення.
Характеристики :
- Потужність: 500Вт;
- Номінальна напруга: 220-230 В;
- Номінальна частота: 50 Гц;
- Ємність глека: 1.5 л;
- 4 швидкісний режим роботи.
Комплектація:
- Блендер
- Насадка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Блендер Подрібнювач 2 В 1 Стаціонарний Crownberg CB-0999 500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴










